in ,

Útok na ukrajinské vojáky 🇷🇺🇺🇦

UKRAJINA: Útok Wagnerovy skupiny na ozbrojené síly Ukrajiny, které jely na svou základnu do města Bachmut v Doněcké oblasti. Silná palba byla zachycena na hrudní kameru jednoho z velitelů, který při útoku zemřel.

Ohodnotit příspěvek

-41 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ruský kremlokokot Putin na začátku invaze btw zmíní že by chtěl obnovit hranice SSSR. Vyhrožuje atomovkama, odbouchne u nás muničák.
  To jsou fakta, která musí stačit každému s IQ 90+ k vyhodnocení situace.

  Vy čechorusáci nebo co to v té hlavě máte za bramboračku byste si měli dát tyto věci dohromady.

  To fňukání že USA tamto a USA tady byli na lidi mooc zlý si strčte doprdele. Nikdy nevyhrožovali atomovkama v Evropě a nikdy nehrozili invazí do Evropy.

  Buďte rádi že se Ukrajinci brání a neposrali se. Vedle Slovenska by bylo Rusko. To by přejeli tankama za 2 dny. Maďaři by dál lízali Putinovi anál kvůli levnějšímu plynu a u nás by reálně hrozilo že budete rukovat.

  I když vy pochcánci byste zdrhli nebo se přidali do týmu rudých. Pičometi

 2. Njn je to pořád dokola máme tu druhé kolo studené války.. Washington/Londýn vs Moskva/Peking
  Většina válek od 2ww byla právě konfliktem mezi těmito stránkami. Vždy v nějaké zemi kde jedná strana byla v účasti přímo a druhá nepřímo. Dnes je to Ukrajina a nikomu to nedochází… Je to boj mocnosti a o pravdu nebo dobro tu nikdy nešlo. Rusko nenapadlo Ukrajinu jen tak bez důvodu a USA a EU jí nepomáhají jen tak kvůli bezpečnosti ale jsou tam všude na obou stranách vlastní zájmy. Prošla si tím řada státu které se staly ringem kde si velmoce poměřují sílu.

 3. Ježíši pošlete jim víc peněz ať se nemusí ta hrdinská armáda přesouvat Buchankou 🤦a jak tady píšete že bojujou za nás, to už NATO rozpustili nebo jak? Vůbec by mi nevadilo kdyby přes Ukrajinu přešli a chtěli pokračovat dál. Na území Slovenska by je NATO s USA rozmrdali na kurvy tak rychle, že by se ani nestačili podrbat na koulích. Sice by u toho Slovensko utrpělo, ale koho to sere?

 4. Můžem být rádi ,že UK je nárazníková zona proti Rusům. Kdyby jich nebylo Rusák je možná v Praze. Nadruhou stranu mě začínají srát ty vlajky UK . Fiala jim leze do prdele a UK se tu začínají dobře roztahovat a dělají ,že země jim pomalu patří .Nesnáším toho znrda Volodymyr Zelenskyj co hrál čurákem na piáno.Minulí rok byly jen ukačka a nikdo se snima nesral.

 5. Fejk jak bejk. Na novinkách píšou že umírají jen ruští vojáci. O Ukrajincích tam není ani zmínka. Teď nevím co si mám myslet. Asi kouknu na Forum24. Snad není Forum24 na dezinformačním blacklistu? Páč tam píšou srance jak na vymrdaným Aeronetu. Jo už mi to došlo vlastně. FORUM24 JE PROZÁPADNÍ A SCHVÁLENÉ CENZUROU. Zajímavý že politici co sedí ve vládě mají plnou hubu demokracie a prozápadních hodnot, ale tímto každý vidí, že praktiky od totality se nezměnily.

Noční průjezd Francií 🇫🇷

Mezinárodní antarktická expedice