in ,

Poprava prodavače 🇺🇲

Tupelo, Mississippi, USA. Muž obviněný z vraždy prodavače v Tupelu stanul v úterý ráno poprvé před soudem.

Šestadvacetiletý Chris Copeland z Tupela je obviněn z vraždy za což mu může být uložen trest smrti. Tupelská policie uvedla, že Copeland se v neděli 11. září ráno pokusil vyloupit obchod Chevron. Během loupeže střelil do hlavy 33letého Parmvira Singha z Tupela.

Během soudního jednání vyšetřovatelé uvedli, že Copeland předstíral, že v obchodě nakupuje. Policie dále uvedla, že Singh po výzvě odevzdal nějaké peníze a otevřel Copelandovi i kasu. Copeland pak podle úřadů přikázal Singhovi, aby si lehl na zem, přelezl pult a Singha chladnokrevně střelil zezadu do hlavy.

Copeland poté začal vytrhávat kabeláž pod kasou v domnění, že jde o kabely od kamerového systému, a odešel z obchodu. „Za 27 let služby u policie je to možná jeden z nejhorších případů, které jsem kdy viděl,“ řekl policejní náčelník John Quaka. „Oběť byla doslova popravena jednou ranou do hlavy uvnitř svého obchodu, kde se snažila vydělávat na živobytí. Je to naprosto nehorázné. Nejlépe to vystihl státní zástupce – ‚je to zrůdné‘.“ Quaka uvedl, že Copeland již v minulosti čelil obvinění z vloupání a krádeže. Policisté Copelanda zatkli přibližně čtyři hodiny po přepadení.

Ohodnotit příspěvek

-107 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. 50 % všech násilných trestných činů páchá 15% černošská populace. Už jsem někde zaslechl i důvod – „Policajti jsou rasisté a chytaj jen černochy“. Takže teď by za to asi měli odsoudit nějakého bělocha nebo jak to udělat, aby ty statistiky ukazovaly, že černý a bílí jsou stejní? Jo! Už vím… Zakážou se statistiky, protože ukazují něco co se nehodí ukazovat a tudíž jsou rasistické. No jo… Pokud, ale ty statistiky říkají pravdu a zároveň jsou rasistické… Neznamená to náhodou, že ti zlí rasisté mají nakonec pravdu? Těžké co… 🤔

  2. Zase to nechápete. On byl z vyloučené čtvrti, od mala chodil jen v dřevákách, protože neměl na boty. Do školy nechodil, protože musel od osmi let podporovat vetché rodiče. Společnost ho jen izolovala a házela mu klacky pod nohy. Léta snášení systematického šikanování u něj zapříčinilo duševní chorobu. Činu se dopustil, protože byl frustrovaný a s ničím jiným to vůbec nijak nesouvisí. Tak, doufám, že mám kompletní žurnalistický narativ.

  3. Přitom by stačilo na dveře napsat: „Negrům vstup zakázán!“ Jenže to by se na něj slétly hned všechny skurvené neziskovky světa. Už mě to tady sere jak jsou bílí furt připosraní ze všeho. Jednou to je cigán, podruhé negr, potřetí muslim, pak draze prodávaná el.energie na Lipské burze, pak zas drahej ruskej plyn kupovanej od němců s přirážkou za emisní povolenky, a furt všechno omlouváte a vymlouváte se a omlouváte se a vymýšlíte hesla jak to společně zvládneme a kdesi cosi. Vy bílí jste fakt prostě hrozný píče, místo toho aby jste vládli světu a byli dobří na dobré lidi a zlí na zlé lidi tak brečíte doma u televize. Fakt vyjebaní pokrytci, vytáhněte si hlavu z prdele a začněte něco dělat pro to aby jste vy bílí byli páni této planety a ta černá svoloč se bála vylezt z kanálu.

Taktický lov kosatek

Pracovní nehoda #37 🇺🇲