in

Mrtví Ukrajinci 🇺🇦🇷🇺

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-96 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Zmrd Putler a jeho naprosto zbytečná, dobyvačná a imperialistický válka, kterou tady dokonce spousta honičů a incelů podporuje. Myslíte si, že RuZko je nějaký slovanský ráj, kde jsou ženské poslušné, povolné a samy vám skáčou na ty vaše malé zdeformované čuráčky? Probuďte se, je to jedna velká prdel, kde se nic nebuduje, nic nevyvíjí a kde většina mužiků umí jen chlastat a válčit!

 2. Chápu, že spousta Úkáček nechce bojovat za ty fašisty co mají ve vládě, ale kurva, když můžu tak se vzdám jen se ale obávám, že to asi není lehké… Ukacko střílí do vlastních pokud se vzdá. Takže buď vytáhnout bílý trencle a běžet k Rusovi nebo chcípnout jak oprašivej pes za zmrda a jeho přisluhovače, který se ani nepostaral o rodiny padlých. A už vůbec mu nesejde na národě jako takovém. Jednou ho oběsí a na ten moment se těším. Do té doby zdar a sílu Rusku k porážce fašismu na UA.

 3. Na jednu stranu škoda každého života, na druhou stranu kdyby obyčejní Ukrajinci nepodlehli Západnímu vlivu a nezpůsobili státní převrat na Majdanu, nemuseli by teď za ten Západ pokládat svoje životy… S velkým nadšením si zvolili feťáka a nácka za prezidenta a teď je ten feťák žene pod ruské bomby a kulky. Jsou na tom prakticky stejně jako Němci. V Německu taky většina slušných lidí mlčela, když se dostávalo zlo k moci. A většina to pak taky pěkně odsrala. Aneb kdo se nepoučí z historie… Jinak na YT je hafo italských, francouzských i britských dokumentů o tom, jak celý konflikt začal, tak na ně mrkněte, než začnete mlít hovna o agresivním Rusku. Rus dal Ukrajině hodně šancí a nebyl to on, kdo v jednom kuse porušoval dohody…

  • To je právě otázka.. od 2014 do února 2022 neexistoval tak masivní podpora Ukrajiny.
   I když tady byly halsy ře Ukrajina na jaře vyhraje, spíš si to nemyslím a ještě se to nějakou dobu s těma ruskýma kurvama potáhne :/

   Achjo, kdyby tam RUssáci nelezli nebylo by líp?
   ta země má vše: nerostné suroviny, obrovské území, skvělé mozky, fosilní paliva, přístup k moři..

   mohla by to být druhá Kanada.. míst toho ale podniká vojenské bojůvky v sousedních zemích již několi k desítek let úplně k hovnu, a menší desítky procent občanů nemají základní infrastrukturu a splachovací záchod..

   Proč tahle země někomu imponuje?
   Jsou to looseři na celé čáře.. promarňují svou existenci..

 4. to je divné, že náš meinkampfstream včera poudal, že rusové už nemají raketky , a dneska ostřelují kyjev a prý je nemohou odhadnout…. ehm no to dá rozum, když střílí rakety, které neexistují 😀 tak co těšíte se na mobilizaci ? Po ukráčcích jsme češi a slováci a poláci na řadě, za císaře pána z Bidetova a jeho rodinu, zpátky ni krok

 5. normálně jsem otevřel lednici a vyskákali američtí zelení baret v závěsu delta force, SEALs a strýček Sam!
  Proboha už se vzpamatujte a přestaňte hltat ty sračky dezinformační co si vycucává třeba např. jouda s kšiltovkou co nikdy nepracoval, jezdí v aute za 2 mega a na byt má exekuci. Ukrajina se dostala ze sféry vlivu Ruska, možná tam pár nácku bylo/je (a že jich je v rusku taky dost!) Ale ukroši jsou daleko větší nacionalisté jak my švejkové z té naší zaprděné republiky.

 6. Přestávám číst mainstream. V dubnu 2022 mělo ruSSko nepojízdné tanky, vojáci počítali souřadnice na dřevenejch počitadlech, sankce drtily Putina jak mlejnek na maso, ruSSký rakety byly kvůli krizi zbrojního průmyslu ovládaný čipama z myčky a motorkama z mikrovlnky (říkala to Uršula, takže je to pravda) a je pomalu únor 2023 a koukám na mrtvý Ukrajince.

  Nechci ani v nejmenším zpochybňovat liberálně demokratické učení pokrokového evropského neomarxismu, ale trochu to vypadá, jako kdyby někdo kecal.

Zatýkání Keenana Andersona 🇺🇸

Sebevražda ruské pornoherečky 🇷🇺