in ,

Stačí se domluvit 🇺🇦🇷🇺

UKRAJINA: V „Zemi nikoho“ u Bachmutu se nejprve jeden ruský voják bránil a přišel o hlavu, zatímco druhý se domluvil s operátory dronů na své kapitulaci. Když následoval dron směrem k ukrajinským pozicím, snažili se ho zabít jeho bývalí spolubojovníci. Nakonec vyvázl a dostal se do ukrajinského vládního projektu „Chci žít“, který začal loni v září a dává ruským vojákům šanci se vzdát.

  1. Je tady nekdo, kdo sleduje prubeh valky na zahranicnich webech, pripadne televizich?? Me by zajimalo, jak moc se rozchazi zpravy z bojiste, treba z novinek s tema napriklad od americkyho institututu pro vyzkum války a nebo od tech, co posilaji rusove na telegram. Zkratka by me zajimalo, jak moc to mame zkresleny 🙂 pripadne diky za relevantni komenty

  2. V této válce je konec v nedohlednu, což je možná i cíl, který si obě strany stanovili na WEF. Z dlouhodobého hlediska má trvalý válečný konflikt pouze výhody. Planeta je přelidněná a válka je ideální způsob jak počet lidí na zemi zredukovat. Stejně a obou stranách konfliktu bojují a umírají hlavně soukromé agentury, dobrovolníci a interbrigadisti. Prostor na válku je to vlastně také ideální a klidně bychom tu frontu mohli i rozšířit. Ukrajina, Bělorusko, pobaltí, Finsko … to jsou země, které nikoho nezajímají a nic tam de facto není. Ostatně mládež je pomocí pc-her vedena k válce a je to reklama, které spousta mladých podlehne a chtějí být také „hrdinové“. Krásně by také trvalý válečný konflikt filtroval obyvatelstvo – seš schopný člověk, tady máš dobré místo, dobrou mzdu. Seš neschopný idiot? Práci nedostaneš, tady máš zbraň a jdi válčit. Takhle by ve společnosti zůstali hlavně ti schopní a inteligentní. S nástupem industry 4.0 už neschopní idioti potřeba nebudou.

f6920 16506029019652 1920

Úmyslné zřícení letadla 🇺🇸

IMG 20230513 004856

Holky v plavkách #6 🌍